Premiery filmowe

Premiery filmowe
Fot. nadesłane

Kino Światowid zaprasza Państwa na czerwcowe premiery filmowe.

„24 godziny”

Penelope Cruz zachwyca w każdym calu. Hiszpańska produkcja, która zapiera dech i wywołuje skrajne emocje. „24 godziny” w Kinie Światowid od 2 czerwca.

Splecione ze sobą losy trzech postaci opowiedziane w ciągu 24 godzin mogących na zawsze zmienić ich życie. Przejmująca opowieść o tym, jak kryzys ekonomiczny wpływa na relacje międzyludzkie oraz o sile przyjaźni i solidarności, które mogą przeprowadzić ludzi przez najtrudniejsze momenty życia.

Przejmujący wyścig z czasem w gwiazdorskiej obsadzie. „24 godziny” już od 2 czerwca w Kinie Światowid.

Mat. nadesłane

***

„Boogeyman”

Horror na podstawie książki mistrza grozy Stephena Kinga. Tragedię rodzinną potęguje nadprzyrodzona siła, która nęka pogrążoną w żałobie rodzinę. „Boogeyman” w Kinie Światowid od 2 czerwca.

Licealistka Sadie Harper i jej młodsza siostra Sawyer przeżywają niedawną śmierć matki. Jednak nie otrzymują zbyt wiele wsparcia od swojego ojca, terapeuty Willa, który woli w samotności zmagać się z własnym bólem. Pewnego dnia w ich domu pojawia się tajemniczy, desperacko szukający pomocy pacjent. Od tego momentu, pogrążoną w żałobie rodzinę zaczyna nękać przerażająca nadprzyrodzona istota żerująca na cierpieniu swoich ofiar.

Kino grozy w najlepszym wydaniu. „Boogeyman” już od 2 czerwca w Kinie Światowid.

Mat. nadesłane

***

„Osiem gór”

Wspaniała podróż w głąb samego siebie w celu odnalezienia własnej drogi. Ekranizacja bestsellerowej powieść Paola Cognettiego. „Osiem gór” w Kinie Światowid od 2 czerwca.

Trzydziestoletni Pietro decyduje się zostawić za sobą życie dużego miasta i wyjechać w góry. Nie odnajduje się w swoim dotychczasowym, pełnym zgiełku życiu, chociaż sam nie potrafi określić czego mu brakuje. Prawdziwie wolny i szczęśliwy czuł się jedynie w dzikich Alpach, gdzie spędzał w dzieciństwie każde lato. Zaszczepiona w nim miłość do gór i odkrywania nowych ścieżek każe mu wyruszyć w świat, w którym nowe znajomości i stare przyjaźnie staną się ścieżką do odnalezienia siebie.

Najnowszy film twórcy „Mojego pięknego syna”. „Osiem gór” od 2 czerwca w Kinie Światowid.

Mat. prasowe
Print Friendly, PDF & Email