Premier Morawiecki zarejestrował się na szczepienie

Premier Morawiecki zarejestrował się na szczepienie
Fot. Pixabay

Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że zarejestrował się na szczepienie przeciw koronawirusowi. – Narodowy Program Szczepień przyspieszył na tyle, że już niedługo każdy otrzyma swoją dawkę jeśli tylko będzie tego chciał. Rejestrujmy się i czekajmy na swoją kolej – podkreślił szef rządu.

– Dziś nadszedł dzień, kiedy mogę powiedzieć: zarejestrowałem się! Wczoraj uruchomiono rejestrację dla mojego rocznika – 1968, więc wziąłem telefon, wykręciłem numer 989, podałem dane… I jest! – poinformował premier na Facebooku. Do wpisu dołączył nagranie, na którym rejestruje się przez infolinię.

– Szczepionka – Astra Zeneca – już na mnie czeka. Razem ze mną bez problemu zarejestrowała się też moja żona, Iwona. Oboje przygotowujemy się na szczepienie – dodał Morawiecki.

Premier zwrócił uwagę, że wiele osób pisało mu, że powinien zrobić to wcześniej. – Dać przykład, że szczepienia są bezpieczne, przeciąć spekulacje o spiskach i niebezpieczeństwie – zaznaczył szef rządu.

Jak jednak podkreślił, najlepszym przykładem jest konsekwencja, cierpliwość, pokora i determinacja w dążeniu do celu. – Nikt nie stoi ponad prawem i zasadami, które ustaliliśmy – dodał Morawiecki.

– Narodowy Program Szczepień przyspieszył na tyle, że już niedługo każdy otrzyma swoją dawkę – jeśli tylko będzie tego chciał. Rejestrujmy się i czekajmy na swoją kolej – napisał szef rządu. (PAP)

Rafał Białkowski
Print Friendly, PDF & Email