Poznań: Spartakiada Seniorów - ruszyły zapisy

Poznań: Spartakiada Seniorów - ruszyły zapisy
Fot. Marek Zakrzewski

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają poznanianki i poznaniaków w wieku 60+ na Spartakiadę Seniorów. Impreza odbędzie się na przełomie sierpnia i września. W programie: pływanie, lekkoatletyka, tenis stołowy, bowling, szachy i warcaby.

Ruszyły zapisy na wydarzenie. Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Spartakiada odbędzie się w dniach 30 sierpnia – 2 września na obiektach sportowych położonych na terenie całego miasta. 

– Na tej imprezie rywalizacja idzie w parze z ideą fair play, a każdy uczestnik jest zwycięzcą – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. – Wszystkie dyscypliny zostaną rozegrane w różnych dniach i godzinach, tak by każdy zawodnik miał możliwość wzięcia udziału w jak największej liczbie konkurencji – dodaje..

Czterodniowe zmagania tradycyjnie zakończy piknik na stadionie Młodzieżowego Ośrodka Sportowego, w trakcie którego nie zabraknie występów artystycznych i wspólnego posiłku.

Zgłoszenia do XV Poznańskiej Spartakiady Seniorów można składać w siedzibie POSiR przy ul. Spychalskiego 34 (pokój 202) lub w biurze Młodzieżowego Ośrodka Sportowego przy ul. Gdańskiej 1 na Śródce. Zapisy trwają do 20 sierpnia lub do wyczerpania limitu 200 zgłoszonych uczestników. 

Udział w spartakiadzie kosztuje 10 zł, a jej uczestnikami mogą być osoby które do 30 sierpnia br. ukończą 60 lat. Każdy zawodnik otrzyma medal uczestnictwa, a najlepsi w poszczególnych konkurencjach – medale za zajęcie miejsc 1-3.

Regulamin, karta zgłoszeniowa oraz więcej informacji są dostępne TUTAJ.

Print Friendly, PDF & Email