Poznań: „Soud of Metal” w kinie „Muza”

Poznań: „Soud of Metal” w kinie „Muza”
Fot. materiały prasowe

Fundacja Mili Ludzie w ramach projektu „Kinoteatr Muzyczny – dostępny 2021″ zaprasza 31 sierpnia 2021 r. o godz. 18:00 do poznańskiego Kina „Muza” na pokaz filmu „Sound of Metal” w reżyserii Dariusa Mardera, który otrzymał sześć nominacji do tegorocznych Oscarów. Seans zostanie wyświetlony z audiodeskrypcją i napisami dla osób niesłyszących i słabosłyszących.

Mają tylko siebie i muzykę. Ruben jest pełnym pasji perkusistą, a Lu przebojową wokalistką. Gdy ruszają w trasę koncertową, a marzenie o wydaniu debiutanckiej płyty jest na wyciągnięcie ręki, Ruben z dnia na dzień zaczyna tracić słuch. W jednej chwili życie, które dotąd znał i kochał, lega w gruzach, a przyszłość staje się wielką niewiadomą. Jego dziewczyna Lu nie daje jednak za wygraną i postanawia zrobić wszystko, by uratować Rubena i to, co ich dotąd łączyło.

„Sound of metal” to jeden z najbardziej fascynujących filmów, jakie zobaczycie w tym roku na ekranach kin. Poruszająca, pełna emocji opowieść o losach pary, która z dnia na dzień musi zmierzyć się z wyzwaniem bezpowrotnie zmieniającym ich życie. W rolach głównych znakomici Riz Ahmed (nominacja do Oscara), Olivia Cooke i Paul Raci (nominacja do Oscara), a jednym z twórców filmu jest Derek Cianfrance, reżyser „Blue Valentine”.

www.bilety24.pl

Print Friendly, PDF & Email