Poznaj historie polskich ampfutbolistów

Poznaj historie polskich ampfutbolistów
Fot. materiały promocyjne

Są niebanalni, charyzmatyczni, pełni energii i pasji. Każdy po amputacji. Choć życie boleśnie ich doświadczyło, nie poddali się, a miłość do piłki nożnej okazała się mocniejsza niż przeciwności losu. Ich hasło „Jedną nogą w finale” podbiło serca kibiców. Poznaj bliżej ich świat i przekonaj się skąd u nich tak duży dystans do siebie i swojej niepełnosprawności.

Ta książka to zbiór reportaży i wywiadów opracowanych przez znanych i cenionych dziennikarzy sportowych. W projekt zaangażowali się znakomici polscy dziennikarze: Jakub Balcerski, Norbert Bandurski, Jakub Białek, Dariusz Faron, Emil Kopański, Leszek Milewski, Monika Ochędowska, Łukasz Olkowicz, Jakub Radomski, Mateusz Skwierawski, Michał Trela i Joanna Wiśniowska. Postanowili oni zgłębić świat ludzi, dla których futbol to coś więcej niż sport.

Odkryj wyjątkowe i poruszające historie o tym, jak piłka nożna potrafi dawać drugie życie. Nawet w najbardziej dramatycznych okolicznościach. Autorzy pochylili się nad piłkarskimi herosami: ampfutbolistami. Radzą sobie na boisku przy pomocy jedynie jednej nogi, ale nad tym nie rozpaczają. Co więcej, to często przedmiot żartów z ich strony, co pokazuje jak pełnymi energii i optymizmu są ludźmi.

„Jedną nogą w finale” to także książka-cegiełka. Cały dochód z jej sprzedaży trafi do Stowarzyszenia Amp Futbol. Wesprzyj tę inicjatywę, a w zamian otrzymasz dużą porcję pozytywnego spojrzenia na rzeczywistość, nawet tę trudną.

Opisy książki pochodzą od autora i księgarni Labotiga
Print Friendly, PDF & Email