Powiat Toruński: Forum NGO już 14 grudnia!

Powiat Toruński: Forum NGO już 14 grudnia!
Mat. prasowe

Przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych, a także przedstawicielki kół gospodyń wiejskich, organizatorzy zapraszają do udziału w Powiatowym Forum Organizacji Pozarządowych i Grup Nieformalnych. Forum odbędzie się w środę, 14 grudnia 2022 r. w Toruniu, w Hotelu „Przystanek Toruń”, ul. Chłopickiego 4. Początek o godz. 13.00.

Co w programie Forum?

Podczas Forum m.in. wręczone zostaną honorowe odznaki „Za Zasługi dla Powiatu Toruńskiego” oraz nagrody w konkursie „Społecznik Roku Powiatu Toruńskiego 2021 i 2022”.

W dalszej części spotkania uczestnicy Forum dokonają wyboru „Najciekawszej Inicjatywy Społecznej”. Wcześniej, w kilkuminutowych prezentacjach, ich realizatorzy będą próbowali przekonać uczestników spotkania, iż to właśnie ich inicjatywa zasługuje na miano tej najciekawszej.

Do konkursu zgłoszono 11 inicjatyw – zatem decyzja o przyznaniu nagród nie będzie łatwa. Zwycięzca konkursu otrzyma bon zakupowy o wartości 1000 zł. Ponadto przyznane zostaną także 2 wyróżnienia o wartości 500 zł każde. Dla wszystkich grup prezentujących inicjatywy podczas forum przewidziano słodkie niespodzianki. Jednego możemy być pewni – z pewnością nie zabraknie barwnych strojów, ciekawych prezentacji czy też scenek przedstawiających fragment zrealizowanego zadania, bowiem wyobraźnia ich realizatorów nie zna granic.

Kolejny punkt programu poświęcony będzie możliwości pozyskania środków w ramach otwartych konkursów ofert realizowanych przez powiat toruński. Na zakończenie spotkania zaś swoją działalność zaprezentuje teatr „Humoreska” z Wielkiej Nieszawki.

Oczywiście organizatorzy zadbali także o to, by po solidnej dawce wiedzy mogli się Państwo chwilę zregenerować i zintegrować – podczas przerwy zapraszamy na poczęstunek do restauracji „Lokomotywa”.

Mamy nadzieję, iż ten dzień zechcą Państwo spędzić razem z nami:) Serdecznie zapraszamy!

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia pod numerem telefonu 56 662 88 42.

Dla uczestników spotkania przy hotelu znajduje się bezpłatny parking.

powiattorunski.pl
Print Friendly, PDF & Email