Potrzebna pomoc dla chorej Mai

Potrzebna pomoc dla chorej Mai
Fot. Fundacja Zbieramy Razem

Zaraz po urodzeniu u dziewczynki pojawiły się objawy po zamartwicy urodzeniowej, niedokrwistość, wiotkość krtani oraz posocznica urogenna. Maja miała ogromne szczęście, udało się pokonać większość dolegliwości jednakże sepsa poczyniła spustoszenia w organizmie. Lekarze, rehabilitanci i rodzice nadal zmagają się z uszkodzeniem słuchu, podejmują wysiłki zmierzające do odzyskania zdolności mowy i każdy krok bez upadków.

Zdaniem specjalistów, Maja może skorzystać z dobrodziejstwa kombinezonu rehabilitacyjnego Thera Togs, który umożliwi bardziej efektywną rehabilitację mającą na celu uwolnienie dziewczynki od skutków Zespołu Napięcia Mięśniowego. Maja potrzebuje ruchu, nie tylko w czasie ćwiczeń pod okiem rehabilitanta, kombinezon pozwoli na podtrzymanie osiągniętych efektów i pomoże w codziennej aktywności dziecka, w pokonywaniu trudnej drogi do sprawności ruchowej. – Apel kierujemy do naszych sympatyków i nie tylko. Pomóżmy wspólnie tej uroczej istotce stawiać kroki bez obaw o upadek – zachęca Fundacja Zbieramy Razem z Gdyni.

Rodzina Mai zwróciła się z prośbą o pomoc w dofinansowaniu rehabilitacji, dofinansowania do zakupu kombinezonu rehabilitacyjnego oraz dofinansowania do zakupów leków.

Małą Maję i jej rodzinę wesprzeć można poprzez wpłaty, których dokonywać można na subkonto z dopiskiem „Pomoc dla Mai Tumidajewicz”.

Do wpłat krajowych: ING BANK 76 1050 1764 1000 0090 3087 9689

Do wpłat zagranicznych Swift: INGBPLPW PL 54 1050 1764 1000 0090 3087 9697

Print Friendly, PDF & Email