Poszukiwane osoby z niepełnosprawnościami do udziału w badaniu

Poszukiwane osoby z niepełnosprawnościami do udziału w badaniu
Fot. pixabay.com

Stowarzyszenie Otwieracz wraz z miastem Lublin zapraszają osoby z niepełnosprawnościami do udziału w anonimowym badaniu, które będzie podstawą do stworzenia Standardów Dostępności Kultury.

Od kilku tygodni trwają prace związane z projektem „Standardy Dostępności Kultury — Wspólna Sprawa”. Jednak, żeby projekt zakończył się sukcesem, niezbędna jest diagnoza potrzeb grupy docelowej. Dlatego Stowarzyszenie Otwieracz uruchomiło internetową ankietę skierowaną do osób z niepełnosprawnościami oraz rodziców i opiekunów osób z niepełnosprawnościami.

Ankieta w wersji online dostępna jest TUTAJ. Instrukcja wypełnienia ankiety dla osób g/Głuchych i słabosłyszących w PJM: dostępna pod tym TUTAJ.

Więcej informacji na temat projektu znajduje się na stronie internetowej Stowarzyszenia Otwieracz. Wszelkie pytania dotyczące badania należy kierować na adres: otwieracz.ngo@gmail.com lub poprzez formularz na wyżej podanej stronie.

Projekt sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności — Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków NOWEFIO.

Print Friendly, PDF & Email