Pomorskie: ZUS zaprasza na kolejne szkolenia online

Pomorskie: ZUS zaprasza na kolejne szkolenia online
Fot. Pixabay

Zasady korygowania dokumentów ubezpieczeniowych i ulgi dla osób, które rozpoczynają działalność gospodarczą to tematy kolejnych bezpłatnych szkoleń organizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

W poniedziałek, 5 grudnia, o godz. 10:00 odbędzie się spotkanie online na temat zasad korygowania dokumentów rozliczeniowych. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak poprawnie wypełnić dokumenty, do kiedy złożyć je do ZUS oraz kiedy i jak je korygować. Zgłoszenia należy wysyłać wyłącznie elektronicznie na adres: slupsk_wydarzenia@zus.pl.

We wtorek, 6 grudnia, także o godz. 10:00 ZUS zaprasza na webinarium osoby, które rozpoczynają lub planują założyć własna dzielność gospodarczą. Podczas spotkania dowiedzą się one m.in. jakie ulgi i ułatwienia im przysługują, czym jest ulga na start, kto może skorzystać z preferencyjnych składek oraz jakie są konsekwencje korzystania z ulg. ZUS przyjmuje zapisy mailowo: szkolenia_gdansk@zus.pl.

Wszystkie szkolenia on-line prowadzone są za pośrednictwem platformy Cisco Webex Meeting.

W zgłoszeniu należy podać adres e-mail, na który zostanie wysłany link do spotkania, datę i temat szkolenia, nazwę zakładu pracy, liczbę uczestników oraz numer telefonu do kontaktu. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie z podpisanym oświadczeniem RODO dostępnym na stronie zus.pl.

Regionalny Rzecznik Prasowy
województwa pomorskiego
Print Friendly, PDF & Email