Pomorskie: ZUS przeszkoli nauczycieli i młode mamy

Pomorskie: ZUS przeszkoli nauczycieli i młode mamy
Fot. mat. prasowe

ZUS przygotował dla Państwa kolejny cykl bezpłatnych szkoleń online. Tym razem dotyczyć będą nauczycielskich emerytur oraz zasiłku macierzyńskiego. Poniżej informacjaczego będzie można się dzięki nim dowiedzieć.

We wtorek, 25 października, o godz. 10:00 ZUS zaprasza na webinarium o świadczeniach emerytalnych dla nauczycieli. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie są warunki przechodzenia na emeryturę, jakie dokumenty należy przygotować oraz kiedy złożyć wniosek o świadczenie.

W czwartek, 27 października, także o godz. 10:00 odbędzie się spotkanie online, którego tematem będzie zasiłek macierzyński. Eksperci ZUS wyjaśnią kiedy i kto może skorzystać z zasiłku macierzyńskiego, na jaki okres przysługuje, jaka jest wysokość świadczenia oraz jakie dokumenty należy dostarczyć.

Spotkanie ZUS poprowadzi za pośrednictwem platformy Cisco Webex Meeting.

Zapisy na szkolenia ZUS przyjmuje wyłącznie mailowo pod adresem: slupsk_wydarzenia@zus.pl.

W zgłoszeniu trzeba podać adres e-mail, na który organizator wyśle link do spotkania, datę i temat szkolenia, liczbę uczestników oraz numer telefonu do kontaktu. Do zgłoszenia należy dołączyć podpisane oświadczenie RODO dostępne na stronie zus.pl (w formie skanu lub zdjęcia).

Regionalny Rzecznik Prasowy
województwa pomorskiego
Print Friendly, PDF & Email