Policjanci spełnili marzenie małego Alana

Policjanci spełnili marzenie małego Alana
Fot. KMP Elbląg

Jak się okazuje, bycie policjantem to również spełnianie marzeń innych. Mały Alanek z Jegłownika bardzo chciał, aby na jego 6 urodziny przyjechał radiowozem policjant. Mama Alana podzieliła się marzeniem synka, na forum społecznościowym „Społeczność Jegłownik” a mundurowi zadeklarowali, że marzenie spełnią.

Policjanci zjawili się na urodzinach chłopca w miniony poniedziałek – 29 sierpnia.

– Widzieliśmy tę  radość w oczach dziecka. Alanek przywitał nas w policyjnej czapce, bo jak się okazuje policjanci zarówno ci w serialach jak i programach telewizyjnych to jego idole. Nawet tort  był z radiowozem – mówi Krzysztof Nowacki z elbląskiej Komendy Miejskiej Policji.

Mama Alana, pani Magdalena o marzeniu chłopca dowiedziała się w Dzień Dziecka. Od tego czasu myślała jak je zrealizować. Oprócz policjantów na urodzinach 6 latka byli również strażnicy miejscy oraz strażacy.

W ramach podziękowań mundurowi otrzymali od pani Magdaleny jej książkę, do napisania której, natchnął ją właśnie Alan: „Łóżeczko z którego wyjęłam miłość – Adopcja chorego dziecka zmieniła nasze życie” 

– Jeszcze raz wszystkiego najlepszego od całej Komenda Miejska Policji w Elblągu w tym także policjantów dzielnicowych z Gronowa Elbląskiego, którzy to marzenie Alanka pomogli zrealizować – podsumowuje Nowacki.

Print Friendly, PDF & Email