Podkarpackie Dzieciom. Rusza „Bajkowy challange”

Podkarpackie Dzieciom. Rusza „Bajkowy challange”
Anna Shvets / Pexels

Fundacja Iskierka oraz Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych zachęcają do włączenia się do akcji charytatywnej, której celem jest pozyskanie środków finansowych na remont i doposażenie pracowni USG w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie.

Akcja charytatywna będzie składać się z trzech głównych elementów:

  • Bajkowy challange – tematem akcji jest bajka o „Janku Wędrowniczku” autorstwa Marii Konopnickiej. To właśnie odczytanie fragmentu tego utworu będzie stanowiło przedmiot internetowego wyzwania, do którego nominacje rozpoczną dzieci z oddziału onkohematologii,
  • Zbiórka środków poprzez stronę internetową www.podkarpackiedzieciom.pl – nominowane osoby lub instytucje będą również proszone o umieszczenie u siebie wpłatomatu do zbiórki środków oraz zachęcanie do rozpowszechniania strony www.podkarpackiedzieciom.pl, poprzez którą również będzie można wpłacić pieniądze na cel Akcji. Numer konta Fundacji Iskierka, na który będzie można wpłacać środki: 52 1050 0099 6781 1000 1000 0913,
  • Aukcja internetowa na Facebook’u – uzupełnieniem przedsięwzięcia będzie internetowa aukcja w serwisie Allegro Charytatywni.

– Zachęcamy do wsparcia finansowego poprzez wzięcie udziału w bajkowym challange’u, udziału w licytacji, darowiźnie, partycypacji w kosztach organizacyjnych czy ofiarowaniu przedmiotów na aukcję internetową – namawiają organizatorzy akcji.

Kontakt we wszystkich sprawach organizacyjnych dotyczących akcji:

  • Justyna Witkoś: e-mail – j.witkos@fundacjaiskierka.pl, tel. +48 692 613 719 (umowy darowizny)
  • Elżbieta Wojnar, tel. +48 606 742 564, kontakt@podkarpackiedzieciom.pl (przedmioty na aukcję).
UM Rzeszów
Print Friendly, PDF & Email