„Piłsudski” z napisami dla niesłyszących

„Piłsudski” z napisami dla niesłyszących
Fot. Adminstrator

Już dziś (22 września) sieć kin Helios zaprasza wszystkie osoby niesłyszące na wyjątkowy seans filmu „Piłsudski”. W odpowiedzi na liczne sygnały płynące od Widzów, a także wychodząc naprzeciw potrzebom osób niesłyszących najnowszy dramat historyczny zostanie wyemitowany w wersji z napisami.

To nie miało prawa się stać! Jest rok 1901. Józef Piłsudski „Ziuk” po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Nieugięty na polu walki, w życiu prywatnym poddaje się namiętności, rozdarty między dwiema kobietami – żoną i kochanką.

Przez zachowawczych członków Polskiej Partii Socjalistycznej uważany za terrorystę wraz ze współpracownikami nie cofnie się przed niczym – zamachami na carskich urzędników i najwyższych oficerów, szmuglowaniem bomb, zuchwałym napadem na pociąg – by osiągnąć swój cel: niepodległą Polskę. Zbliża się rok 1914 i „Ziuk” widzi nowe szanse na realizację niemożliwego…

Na dzisiejsze wyjątkowe seanse kino Helios zaprasza wszystkich widzów a szięki dodaniu odpowiednich napisów, osoby z dysfunkcją słuchu będą mogły wspólnie z resztą widowni przeżywać te niesamowite, filmowe emocje.

Print Friendly, PDF & Email