Piegowate szczęście w Parku Modrzewie

Piegowate szczęście w Parku Modrzewie
Fot. nadesłane

W najbliższą sobotę, 4 czerwca, w Parku Modrzewie, odbędzie się rodzinny festyn dla dzieci pn. „Piegowate szczęście”. Zabawa jest realizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Elbląg 2021/2022. Całość potrwa od 14:00 do 18:00.

Uczestnicy festynu będą mogli skorzystać z licznych atrakcji: dmuchańców, laserowego paintballa i animacji w postaci baniek mydlanych, nart drużynowych, budowania wieży i balonowego szaleństwa.

Na gości będą czekały również stanowiska do malowania na streczu i gry twister oraz inne konkurencje sprawnościowe, w których będzie można wykazać się swoimi umiejętnościami.

Tego dnia, zwłaszcza rodziny, zapraszamy również do udziału w grze terenowej „Odkryj skarby Parku Modrzewie”. Gra poprowadzi uczestnika poprzez najciekawsze miejsca parku i przybliży historię oraz ciekawostki związane z tym miejscem. Jednak żeby wziąć udział w grze, należy zainstalować w swoim smartfonie aplikację „Aktywne Miasta”. Zadaniem uczestników będzie odnalezienie kolejnych punktów wskazywanych przez aplikację. Wraz z kolejnymi pokonywanymi metrami będziemy poznawać kolejne ciekawostki dotyczące Parku Modrzewie. Szczegółowych instrukcji dotyczących gry będzie można uzyskać w biurze festynu w namiocie „Elbląg w formie”.

Print Friendly, PDF & Email