Pełne wrażeń półkolonie w Światowidzie!

Pełne wrażeń półkolonie w Światowidzie!
Fot. pixabay.com

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Warto zapewnić dziecku wypoczynek pełen wrażeń i aktywności. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” wraz ze Stowarzyszeniem „Jantar” zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat do udziału w wyjątkowych półkoloniach.

CSE „Światowid” wraz ze Stowarzyszeniem „Jantar” jak co roku przygotowało ciekawy program półkolonii letnich, wypełniony różnorodnymi zajęciami tj. warsztaty taneczne, teatralne, plastyczne. Dzieci będą również uczestniczyły w warsztatach szycia i seansie filmowym w Kinie Światowid, a przy okazji wizyty w kinie uczestnicy półkolonii poznają kulisy wyświetlania filmów, zobaczą projektornię itp. Ponadto czeka je wycieczka niespodzianka, codzienne gry oraz mnóstwo znakomitej zabawy!

Fot. CSE „Światowid”

– Półkolonie w „Światowidzie” to już nasza stała propozycja dla najmłodszych. Poprzez zabawę i różnorodne aktywności, dzieci rozwijają kreatywność i odkrywają swoje talenty. Co roku staramy się przygotować wyjątkowy program tak żeby te wszystkie aktywności na długo pozostały w pamięci dzieci i były dla nich nie tylko zabawą, ale i nauką – mówią organizatorzy.

Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 6-12 lat. W tym roku półkolonie realizowane będą w trzech terminach:
I turnus 28.06-02.07.2021
II turnus 05-09.07.2021
III turnus 12-16.07.2021
Zajęcia będą się odbywały w godz. 7:30-16:00.

– Każdemu uczestnikowi zapewniamy stałą opiekę osób z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi, ubezpieczenie oraz wyżywienie w formie drugich śniadań oraz obiadów. Półkolonie będą zgłoszone do Kuratorium Oświaty – zaznaczają organizatorzy.

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej CT „Promyk”.

Print Friendly, PDF & Email