Paraolimpiada w Kętrzynie

Paraolimpiada w Kętrzynie
Fot. Adminstrator

Wczoraj, 19 września, sześciu uczestników z Warsztatu Terapii Zajęciowej z ul. Saperów w Elblągu uczestniczyło w V Paraolimpiadzie Osób Niepełnosprawnych pn. „Sport to siła, to jest moc. Razem bądźmy więc co rok”, który odbył się w hali widowiskowo-sportowej w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kętrzynie.

Zawodnicy dzielnie brali udział we wszystkich konkurencjach indywidualnych: biegowych, rzucie piłką lekarską do tyłu, rzucie piłeczką palantową, rzucie do kosza, rzucie woreczkiem do obręczy, slalomie między pachołkami z piłką nożną na czas, darty, bule, zbijanie balona i warcaby.

Nasza drużyna również dzielnie brała udział w przeciąganiu liny. W konkurencjach indywidualnych P. Jarosław zajął trzecie miejsce w rzucie woreczkiem do obręczy oraz trzecie miejsce w zbijaniu balona. P. Paweł również uplasował się na trzecim miejscu w biegu slalomem między pachołkami z piłką nożną na czas. Serdecznie Gratulujemy! Zawody dostarczyły dla widowni wielu pozytywnych emocji, a dla samych uczestników wielu radosnych przeżyć i niezapomnianych wspomnień. Nasza drużyna otrzymała medale pamiątkowe, statuetkę za udział, dyplom i upominki. Wspólnie z innymi zawodnikami prezentowaliśmy oraz doskonaliliśmy umiejętności sportowe i współpracę spędzając przy tym mile czas. Dziękujemy Mazurskiemu Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Warsztatowi Terapii Zajęciowej w Kętrzynie za zorganizowanie wspaniałej Paraolimpiady

– czytamy w relacji z wydarzenia zamieszczonej na Facebooku elbląskich warsztatów.

Print Friendly, PDF & Email