Olsztyn: Zróbmy instagramowy przewodnik

Olsztyn: Zróbmy instagramowy przewodnik
Fot. pixabay.com

Powstaje unikatowe wydawnictwo. Specjalny przewodnik ma promować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca Olsztyna, ale też jest okazją do promocji internetowych profili autorów zdjęć.

Jest miejscem, w którym zawodowcy i amatorzy dzielą się swoimi zdjęciami i krótkimi filmami. Instagram to doskonała reklama popularnych, turystycznych miejsc. Nie brakuje tam fotografii przedstawiających Olsztyn.

Planowane wydawnictwo miałoby zawierać wyjątkowe zdjęcia, które prezentowałyby nasze miasto. Powinny pasować do hasztagów takich, jak: #ukiel #stareMiastoOlsztyn #ParkCentralny #ZamekOlsztyn #KamienicaNaujacka #jezioroDługie #SłonecznaPolana #Kortowo #ParkPodzamcze #RatuszOlsztyn #KatedraOlsztyn #WysokaBrama #ŁaweczkaKopernika #BabaPruska #GaleriaWarmińska. Łącznie poszukiwane są fotografie prezentujące 15 lokalizacji.

– Tworzymy ulotkę aby pokazać turystom najbardziej instagramowe miejsca w Olsztynie – wyjaśnia Marta Kruk z Miejskiej Informacji Turystycznej. – Szukamy autorów zdjęć, amatorów i profesjonalistów o doskonałym zmyśle artystycznym i niepohamowanej miłości do naszego miasta.

To unikatowe wydawnictwo w skali regionu, a może i kraju. Zachętą dla autorów może być reklama w nim – przy zdjęciach umiejscowione będą nicki z Instagrama, a to może prowadzić do wzrostu popularności kont.

Zdjęcia należy przesyłać pod adres e-mail: info@olsztyn.eu. Przesłanie fotografii oznacza zgodę na umieszczenie jej w publikacji, podpisanie nickiem z Instagrama i ewentualnie wykorzystanie do promowania akcji na Facebooku i Instagramie @info_olsztyn.

Print Friendly, PDF & Email