Olsztyn: "Dobro Oddaje 2023" – wrzućcie do naszej skarbonki

Olsztyn: "Dobro Oddaje 2023" – wrzućcie do naszej skarbonki
Mat. prasowe

Trwa wielka warmińsko-mazurska zbiórka Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Do tej wyjątkowej akcji dołączył także Urząd Miasta Olsztyna, uruchamiając własną skarbonkę.

W zbiórce biorą udział ci, którzy wiosną od lat pomagają chorym maluchom. Ale także wszyscy, którzy swoją otwartością ciągną za sobą innych, by jeszcze skuteczniej pomagać dzieciom również poza Olsztynem.

– Zapraszamy wszystkich, zawalczcie razem z nami o zdrowie, sprawność i życie bez bólu pół tysiąca chorych dzieci – mówi prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz. – To m. in. Nikolka, która marzy by być wyższą, Aleksander, którego życie to jeden wielki tor przeszkód, Hania i jej serduszko, które czeka na naprawę i 500 innych dzieci.

Poprzez skarbonkę Urzędu Miasta Olsztyna można wpłacić dowolną darowiznę, którą Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” przeznaczy na ratowanie zdrowia i życia małych podopiecznych. Pokażmy, że wspólnie robimy wielkie rzeczy, pomagamy wracać do zdrowia najmłodszym mieszkańcom naszego regionu.

Co ważne – 4 czerwca w CRS Ukiel wspólnie będziemy świętować. Znów będzie aktywnie i kolorowo. Jednym z ważniejszych wydarzeń będzie pięciokilometrowy dystans Biegu o Złotą Monetę. Wpisowe to jednocześnie wsparcie najmłodszych, dlatego zachęcamy do rejestracji.

O akcji można przeczytać również na stronie fundacji.

wpłać do skarbonki

Print Friendly, PDF & Email