Odkrywamy w dzieciach ich mocne strony!

Odkrywamy w dzieciach ich mocne strony!
Fot. nadesłane

Choć zbliżają się wielkimi krokami wakacje, to w wielu domach ważnym tematem jest, do jakiego przedszkola maluch pójdzie od września. To szczególnie istotne, gdy dziecko potrzebuje specjalistycznego wsparcia, zindywidualizowanego trybu pracy oraz opieki na najwyższym poziomie. Szukających rozwiązań szytych na miarę zapraszamy do Niepublicznego Przedszkola Koła PSONI w Elblągu.

Niepubliczne Przedszkole PSONI otwiera rekrutację na rok 2023/2024 dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w wieku przedszkolnym – od 2,5 roku życia.

– Zapewniamy edukację dostosowaną do aktualnych indywidualnych możliwości dziecka, wsparcie specjalistów oraz doświadczoną kadrę pedagogiczną i wspomagającą. Przede wszystkim jednak stawiamy dziecko i rodziców w centrum działań, rozwijamy i uczymy przez doświadczanie oraz kontakt z otaczającym światem, integrację, współpracę z różnorodnymi organizacjami i instytucjami. Po etapie edukacji przedszkolnej dziecko może również kontynuować edukację w naszych placówkach oświatowych. Mamy rozbudowaną ofertę zajęć ze specjalistami, dzięki czemu na co dzień wspomagamy rozwój dziecka. Towarzyszymy w rozwijaniu umiejętności, inspirujemy, a rodziców otaczamy wsparciem. Być może jesteśmy doskonałym wyborem także dla Was – mówi Dominika Lewicka-Klucznik z elbląskiego PSONI.

Zapraszamy na fanpage PSONI https://www.facebook.com/psonielblag

Więcej informacji można również uzyskać pod adresem: Elbląg, ul. Szarych Szeregów 32 lub pod numerami telefonu: Sekretariat tel. 55/ 232 38 16, z-ca dyrektora kom. 512 084 312.

Print Friendly, PDF & Email