Odbierz nowy informator „Sopocianie 60+”

Odbierz nowy informator „Sopocianie 60+”
Fot. Adminstrator

Pierwsza edycja cieszyła się tak dużym powodzeniem wśród sopockich seniorów, że Urzędu Miasta Sopotu zdecydował się na wydanie drugiej edycji Biuletynu Informacyjnego „Sopocianie 60+”. Informator został uaktualniony, gdyż w ciągu dwóch lat od pierwszego wydania wiele się zmieniło. W wydawnictwie zawarte są informacje dotyczące różnego rodzaju form wsparcia i najpotrzebniejsze adresy i telefony do różnych miejsc oraz instytucji w Sopocie, które mogą być przydatne sopockim seniorom.

Dodatkowo biuletyn prezentuje bogatą ofertę sopockich programów zdrowotnych finansowanych przez Miasto, ofertę kulturalną i sportową oraz opis programów przygotowanych specjalnie dla seniorów, takich jak Kawiarnia dla Seniora, Wolontariat Sąsiedzki czy Sopockie Dni Seniora.

Dzięki przystępnej formie i bogatej zawartości publikacja ta odpowie na wiele pytań: gdzie zadzwonić, by uzyskać potrzebną pomoc, jak ciekawie spędzić czas wolny i rozwijać swoje pasje czy dokąd wybrać się na kawę, by miło spędzić czas w inspirującym towarzystwie.

Biuletyn jest dostępny w Punkcie Informacyjnym w Urzędzie Miasta Sopotu przy ul. Kościuszki 25/27 oraz w Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych przy ul. Marynarzy 4, w pok. nr 10. Osobom 60+, które nie odbiorą informatora, w sierpniu zostanie on dostarczony pocztą.

Biuletyn wydrukowano w nakładzie 12 tys. egzemplarzy, ponieważ tylu jest w Sopocie mieszkańców 60+. Koszt wydania, łącznie z dystrybucją, to ok. 50 tys. zł.

Źródło: sopot.pl
Fot. materiały promocyjne UM Sopot
Print Friendly, PDF & Email