Obudźmy wspólnie Mikołaja

Obudźmy wspólnie Mikołaja
nadesłane

1% podatku, przekazanie darowizny, czy udział w licytacjach charytatywnych – to tylko kilka sposobów, dzięki którym możemy wesprzeć 4-letniego Mikołaja, który w lutym ubiegłego roku w czasie pobytu w przedszkolu zakrztusił się winogronem, wskutek czego doszło do niedotlenienia mózgu.

Dziś chłopiec wymaga intensywnej rehabilitacji w specjalistycznych ośrodkach neurologicznych oraz specjalistycznego sprzętu. Niestety leczenie jest bardzo drogie, dlatego zachęcamy do dalszego wsparcia Mikołaja.

W grudniu w elbląskich placówkach oświatowych przeprowadzona została akcja pn. „Mikołajki dla Mikołaja”. Dzięki zorganizowanym w szkołach i przedszkolach inicjatywom  udało się zebrać łącznie 17 223,31 zł.

Podczas Świątecznych Spotkań Elblążan przeprowadzony został również, przez Biuro Prezydenta Miasta, kiermasz charytatywny, podczas którego zebraliśmy 5 122, 39 zł na dofinansowanie zakupu cyberoka dla Mikołaja.

– Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję poprzez wpłaty oraz organizację różnego rodzaju przedsięwzięć na rzecz Mikołaja. Wierzymy, że rodzina Mikołaja nadal może liczyć na wielkie otwarte serca elblążan i pomoc w  walce o zdrowie chłopca – podsumowuje Witold Wróblewski, prezydent Elbląga.

Mikołaj jest podopiecznym Fundacji Elblag. Można na jego cel przekazać darowiznę na nr konta: 46 1240 1226 1111 0010 0478 1746, tytuł: Na rzecz Mikołaja Giżka  – Orzeł lub 1% podatku – KRS 0000033301 dla Mikołaja.

Chłopiec jest również pod opieką Fundacji Siepomaga –https://www.siepomaga.pl/obudzsiemiki, oraz Caritas – uratujecie.pl/potrzebujacy/Mikolaj_1,  które prowadzą zbiórki.

Mikołaja można również wesprzeć biorąc udział w licytacjach charytatywnych, które prowadzone są na FB  Obudź się Miki – grupa licytacyjna – https://www.facebook.com/groups/469995590801992

Print Friendly, PDF & Email