Nowy numer już wydany

Nowy numer już wydany
Fot. Adminstrator

W okresie świąteczno-noworocznym wydania miesięcznika pojawiają się z poślizgiem czasowym, ale wracamy na dobre tory i mamy dla Państwa kolejny numer „Razem z Tobą”. Co w nim?

Redaktor naczelny wyjaśnia, skąd wzięły się opóźnienia i jak wygląda nasz proces wydawniczy. Paweł Borowiecki prezentuje  konkurs „Otwarte drzwi”, a Ilona i Damian Nowaccy dzielą się wrażeniami z urlopu.

Do jesiennych zdarzeń wracamy relacją z wyjątkowego spotkania twórców, które odbyło się w ramach VII Festiwalu Literatury „Wielorzecze”, a także z 13. edycji Międzynarodowych Spotkań Artystycznych. Prezentujemy również krótki przegląd elbląskich wydarzeń z końca 2019 roku, konferencję „Skuteczni w pracy z agresywnymi i uzależnionymi”, ekologiczną akcję Regionalnego Centrum Wolontariatu oraz realizowany w ERKON-ie projekt „Asystent – pomocna dłoń”. Na stronach elbląskich można także dowiedzieć się, jaki pomysł na walkę z nieuczciwymi praktykami ma Miejski Rzecznik Konsumentów i jaką wiedzę przekazał rodzicom osób z niepełnosprawnością intelektualną podczas spotkania w WTZ przy ul. Saperów.

Jak zawsze znajdą Państwo przydatne informacje w dziale prawnym, relacje ze sportowych wydarzeń i wiadomości regionalne. W numerze nie zabrakło też inspirujących historii, m. in. o seniorkach, których głosy podbiły serca Polaków, malującym ustami projektancie Pawle Majerczyku i siatkarzu, który otrzymał medal w wyjątkowych okolicznościach.

„Razem z Tobą” w formacie PDF znajdą Państwo na razemztoba.pl, a papierowe wydanie będzie gotowe do odbioru już w przyszłym tygodniu.

Print Friendly, PDF & Email
Pobierz PDF