Nowoczesne doradztwo zawodowe dla osób niepełnosprawnych

Nowoczesne doradztwo zawodowe dla osób niepełnosprawnych
Fot. materiały prasowe

Stowarzyszenie Czas Przestrzeń Tożsamość wspólnie z Biurem Osób Niepełnosprawnych, Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej, Polską Organizacją Pracodawców Osób Niepełnosprawnych oraz Polskim Związkiem Głuchych realizuje projekt „Włączanie wyłączonych”. Działanie ma wspomóc osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w aktywnym powrocie na rynek pracy. W ramach projektu testowane są trzy instrumenty wspomagania osób niepełnosprawnych.

Jesteś osoba niepełnosprawną? Chciałbyś uzyskać pomoc doradcy zawodowego, który pomoże Ci rozwinąć skrzydła? Specjalistyczne doradztwo zawodowe jest realizowane od września 2022 roku, zarówno w formule i/lub na bezpośrednich spotkaniach na terenie województw zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Dołącz do nas i otrzymaj bezpłatne wsparcie profesjonalnego doradcy zawodowego.

Z doradztwa może skorzystać osoba, która:

– ma udokumentowaną niepełnosprawność

– złoży wypełnione dokumenty rekrutacyjne.

Mile widziane są osoby, które niedawno otrzymały orzeczenie o niepełnosprawności i potrzebują wsparcia przy reorientacji zawodowej.

Rozpocznij nową drogę zawodową

Zostaniesz umówiony z doradcą zawodowym na pierwsze spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie. Zabierz ze sobą na spotkanie aktualny dokument potwierdzający niepełnosprawność. Spotkania mogą odbyć się stacjonarnie w gabinecie doradcy zawodowego, w formie online lub konsultacji telefonicznej. Jeżeli nie jesteś osobą mobilną, doradca przyjedzie do Ciebie. Możesz pobrać i samodzielnie wypełnić dokumenty rekrutacyjne (Deklaracja uczestnictwa w testowaniu, Regulamin uczestnictwa, Formularz zgłoszeniowy, Klauzula RODO, Umowa na realizację usług doradczych) lub poprosić o pomoc z doradcę zawodowego.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na stronę www.cpt.org.pl/doradztwo lub zadzwoń 533 020 305 albo napisz na doradztwo@cpt.org.pl.

Print Friendly, PDF & Email