Nowe pakiety z rabatami w Karcie Łodzianina. Dla seniorów i studentów

Nowe pakiety z rabatami w Karcie Łodzianina. Dla seniorów i studentów
Fot. UM Łódź

Od 1 maja oferta Karty Łodzianina wzbogaciła się o dwa nowe pakiety. Powstały one w zastępstwie dwóch miejskich kart – Karty Seniora i Karty Młodzi w Łodzi.

Dzięki wprowadzonym zmianom od 1 maja łódzcy seniorzy, a także studenci i doktoranci mogą poszerzyć ofertę zniżek dostępnych w Karcie Łodzianina o rabaty przygotowane specjalnie dla nich. Pakiety te są bezpłatne – wystarczy tylko mieć aktywną Kartę Łodzianina.

Jak skorzystać ze zniżek?

Do korzystania z Pakietu Młodzi w Łodzi będą uprawnieni studenci łódzkich uczelni wyższych, którzy nie ukończyli 26. roku życia oraz doktoranci. Żeby aktywować pakiet, trzeba będzie złożyć prosty wniosek – przez Internet lub w punkcie obsługi.

Pakiet Seniora będzie aktywowany automatycznie wszystkim użytkownikom Karty Łodzianina, którzy ukończyli 60. rok życia.

Oferta zawarta w pakietach będzie inna niż na dotychczasowych kartach Seniora i Młodzi w Łodzi, a to ze względu na to, że większość dostępnych tam zniżek była już obecna w Karcie Łodzianina. Organizatorzy przygotowali więc zupełnie nowy zestaw rabatów.

Co z kartami Seniora i Młodzi w Łodzi?

Rabaty w ramach kart Młodzi w Łodzi i Seniora będą aktywne jedynie do końca sierpnia, następnie zostaną wygaszone. Projekt Młodzi w Łodzi skierowany do studentów będzie funkcjonować nadal, na dawnych zasadach.

UM Łódź
Print Friendly, PDF & Email