Niech każdy się dowie – spotkanie online z Agnieszką Pietrzyk

Niech każdy się dowie – spotkanie online z Agnieszką Pietrzyk
Fot. Adminstrator

„Nikt się nie dowie” to ósma powieść w dorobku Agnieszki Pietrzyk. Akcja thrillera dzieje się głównie w Kątach Rybackich, pojawia się oczywiście również Elbląg. Poznajemy historię pewnej z pozoru szczęśliwej rodziny. Spotkanie odbędzie się na profilu FB Biblioteki Elbląskiej we wtorek, 9 czerwca, o godz. 18:00. Rozmowę z autorką poprowadzi Aleksandra Buła.

Opis książki:

Borys, odnoszący sukcesy pisarz kryminałów, znajduje ciało żony pod tarasem ich nadmorskiego domu, w którym tego wieczora przebywali tylko ich syn i córka wraz z koleżanką.

Wokół jej tajemniczej śmierci rozpoczyna się śledztwo. Z początku nie wiadomo czy to zabójstwo, czy może Malwina sama postanowiła skończyć ze swoim życiem? I dlaczego znaleziono przy jej ciele kawałki kieliszka po winie?

Na jaw zaczynają wychodzić długo skrywane tajemnice i rodzinne brudy. Romanse, zdrady, i nieuczciwy biznes burzą sielankowy obraz życia wydawałoby się idealnej rodziny Rottmanów?

Pojawia się też pytanie: czy ze śmiercią żony Borysa ma coś wspólnego zniknięcie jego najstarszego syna, pasierba Malwiny?

Agnieszka Pietrzyk (ur. 1975) – elblążanka; doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa; autorka książek: „Obejrzyj się królu” (Wyd. Replika, 2008), „Pałac tajemnic” (Wyd. Replika, 2011), „Urlop nad morzem” (Prószyński i S-ka 2014), „Śmierć kolekcjonera” (Czwarta strona, 2016), „Czas na miłość, czas na śmierć” (Rebis, 2017), „Porwanie” (Czwarta strona, 2018), „Zostań w domu” (Czwarta strona, 2019), „Nikt się nie dowie” (Czwarta strona, 2020).

Print Friendly, PDF & Email