Naukowo, rodzinnie i radośnie. FOTORELACJA

W Elbląskim Parku Technologicznym do 16:00 trwa Rodzinny Piknik Nauki i Techniki. na odwiedzających czekają pokazy, warsztaty i stoiska naukowe. Piknik to jednocześnie kompendium wiedzy i świetna zabawa dla całej rodziny. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


Kliknij w zdjęcie główne i obejrzyj fotorelację z wydarzenia


Na wydarzenie dojechać można specjalnym autobusem miejskim (obowiązują bilety i karty miejskie). Specjalny piknikowy autobus rozpocznie swoją trasę na Placu Słowiańskim o 10.40 i będzie kursował do EPT i z powrotem co 1 godzinę. Autobus będzie kursował po okrężnej trasie: EPT, Dąbka, 12 Lutego, Hetmańska, Plac Słowiański, Armii Krajowej, 12 Lutego, Dąbka, EPT. Rozkład jazdy dostępny jest TUTAJ

Atrakcje podczas IV Pikniku Nauki i Techniki:
•    Strefa gier i zabaw – dmuchańce, gokarty, rowery elektryczne, animacje dla dzieci, gaming zone,
•    Warsztaty i pokazy naukowe – doświadczenia chemiczne, wystawa interaktywna „Tajemnice Koloru”,
•    Budowanie oraz programowanie robotów Lego, stanowiska do programowania i nauki matematyki w świecie Minecraft,
•    Pokazy nurkowania w wykonaniu profesjonalistów z firmy Frog,
•    Pokazy służb mundurowych,
•    Punkt konsultacyjny dla przedsiębiorców,
•    Zwiedzanie Elbląskiego Parku Technologicznego,
•    Stanowiska elbląskich organizacji i przedsiębiorstw,
•    Loteria i konkursy z nagrodami, ufundowanymi przez partnerów.

Atrakcje i nagrody zapewniają Partnerzy: FanRobot, Fabryka Dobra, WAMA-COOP, Stowarzyszenie Gmin RP. Euroregion Bałtyk, Paulina Szramke – fotografia, Kombinat Konopny, Hotel Srebrny Dzwon, Fundacja na rzecz Rozwoju Edukacji Dziecięcej FREED, Nowoczesny Angielski Szkoła Języków Obcych, ZUO Elbląg, Busters Welding, Gaming Room, AZ CUSTOM, Gaming Zone, E-bike, OPEGIEKA, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A, Dogmat, Cleaner, Integra AV, Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej, Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu, Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu, Wojskowe Centrum Rekrutacji w Elblągu, Straż Miejska, KMP Straży Pożarnej w Elblągu, KM Policji w Elblągu, Służba Więzienna – Areszt Śledczy w Elblągu, Placówka Straży Granicznej w Elblągu, Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu, Urząd Skarbowy w Elblągu, ZUS Oddział w Elblągu, PUP w Elblągu, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu, ZKM w Elblągu, Agencja marketingowo-reklamowa Lider, UM w Elblągu, MOSiR w Elblągu, Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu.

Print Friendly, PDF & Email