Naucz dziecko pływać z MOSiR-em

Naucz dziecko pływać z MOSiR-em
Fot. nadesłane

Od przyszłego tygodnia ruszają zapisy na naukę pływania dla dzieci i młodzieży od 5 do 17 roku życia. Jeżeli chciałbyś, aby Twoja pociecha sprawnie poruszała się w wodzie, przyjdź razem z nią na bezpłatne spotkanie organizacyjne w Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej.

Nauka pływania to jedna z wielu propozycji zajęć organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Profesjonalna kadra instruktorów z bogatym doświadczeniem sprawi, że każdy początkujący pływak szybko zaprzyjaźni się z wodą. Ci bardziej doświadczeni będą mogli natomiast udoskonalić swoje umiejętności. Miła atmosfera także będzie sprzyjać skutecznej nauce.

Zajęcia organizacyjne odbędą się w poniedziałek (14.02) o godz. 17:15 i 17:45 i w środę (16.02) w godz. 18:00 i 18:30. W czasie nich dzieci będą wchodzić do wody. W związku z pandemią COVID-19 spotkania te będą odbywać się w grupach, co 30 minut. Rodzice i dzieci biorący udział w spotkaniu powinni poruszać się w obiekcie w maskach, a w części basenowej także w klapkach.

Podczas naboru instruktorzy ustalą poszczególne grupy dzieci i młodzieży, biorąc pod uwagę umiejętności poszczególnych pływaków. Będą oni korzystać z basenu sportowego lub rekreacyjnego, w zależności od wyboru instruktora. Każda z grup będzie miała spotkania dwa razy w tygodniu, ale jest także możliwość uczestnictwa tylko w jednych zajęciach.

Karnet na 8 wejść w miesiącu to 115 zł, a na 4 to 78 zł. Pojedyncze wejście na zajęcia kosztuje 21 zł. W celu ustalenia godziny zajęć oraz innych szczegółów należy skontaktować się z kasą Krytej Pływalni osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 55 625 60 60.

Print Friendly, PDF & Email