Największe zimowe miasteczko zawita na lodowisko Helena!

Największe zimowe miasteczko zawita na lodowisko Helena!
Fot. zimowynarodowy.pl

Zimowy PGE Narodowy – już 21 i 22 stycznia jedno z najbardziej rozpoznawalnych zimowych miasteczek zawita na lodowisko Helena w Elblągu. Skorzystać będzie można z doświadczenia najlepszych instruktorów łyżwiarstwa i atrakcji dla wszystkich szukających miejskich, rodzinnych rozrywek podczas ferii.

Fot. Zimowy Narodowy

Znana wszystkim zimowa ekipa po raz drugi rusza w trasę po całej Polsce, aby zarazić łyżwiarską pasją i dobrą zabawą! Na swojej mapie ma aż 16 miejscowości, a jedną z nich jest Elbląg.

Już w pierwszy weekend ferii, 21 i 22 stycznia (sobota, niedziela), na  1800 m² lodowiska Helena przy ul. Karowa 1, Zimowy PGE Narodowy w Trasie oferować będzie szkolenia łyżwiarskie oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

CO CZEKA NA ODWIEDZAJĄCYCH?

Uczestnicy będą mogli liczyć na bezpłatne szkolenia z wykwalifikowaną kadrą instruktorską prosto ze znanego wszystkim Zimowego Narodowego w ramach cykli tematycznych, którym towarzyszyć będą animacje na lodowisku i w strefie zabaw, rozgrzewki z układami choreograficznymi, kolorowanki dla dzieci, wielkoformatowe klocki, a także łamigłówki i konkursy wiedzy o Zimowym PGE Narodowym w Trasie z nagrodami oraz popularne tworzenie gifów.

ROZKŁAD JAZDY NA LODOWISKU W ELBLĄGU:

Poranki dla dzieci z PGE – 12:30 – 13:15 oraz 13:30 – 14:15

Zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach.

Trening łyżwiarski dla młodzieży i dorosłych – 14:40 – 15:25 oraz 15:40 – 16:25

Warsztaty dedykowane młodzieży i dorosłym, których celem jest zachęcenie do wejścia w nową formę zimowej aktywności fizycznej.

Disko Lodowisko z 4FUN.TV – 16:50 – 17:35

Popularna na zimowym miasteczku lodowa dyskoteka w rytm największych hitów stacji 4FUN.TV.

STREFA ZIMOWEGO PGE NARODOWEGO W TRASIE – 12:00 – 18:00

Bilety dostępne są w kasach lodowiska w standardowych cenach (szczegóły na stronie mosir.elblag.eu). Dodatkowe aktywności na lodowisku w ramach wydarzenia są bezpłatne.

Na odwiedzających stronę zimowynarodowy.pl czeka niespodzianka – darmowe wejściówki do pobrania. Liczba bezpłatnych biletów jest ograniczona.

Bądź na bieżąco!
www.zimowynarodowy.pl
www.facebook.com/zimowy.narodowy
www.instagram.com/zimowynarodowy

Zimowy Narodowy oraz MOSiR
Print Friendly, PDF & Email