Najnowszy thriller Bartosza Szczygielskiego "Dzień gniewu"

Najnowszy thriller Bartosza Szczygielskiego "Dzień gniewu"
Fot. materiały prasowe

22 lutego mieć będzie premiera wstrząsającego thrillera Bartosza Szczygielskiego Dzień gniewu. Historia rozpoczyna się niespodziewanym wypadkiem samochodowym, który ma miejsce w centrum handlowym. Główna bohaterka nie pamięta niczego z dnia zdarzenia, jednak nie może pozbyć się myśli, że ma z nim coś wspólnego. Sprawie przygląda się młodszy aspirant, który postanawia poprowadzić śledztwo na własną rękę, w międzyczasie zaczynają ginąć kolejne osoby.

Tego, co wydarzyło się w zwykły, słoneczny dzień, nie dało się przewidzieć. Rozpędzony samochód, który wjechał w sam środek centrum handlowego, był jedynie początkiem chaosu, jaki wdarł się w życie kilku osób, a wielu go pozbawił.

Jedna z poszkodowanych, która trafia do szpitala, nie pamięta niczego. Ma za to przeczucie, że sprawcą wypadku jest bliska jej osoba. Z czasem odkryje coś, czego nie spodziewała się w najgorszych koszmarach.

Tymczasem młodszy aspirant, Krystian Betel, nie wierzy w oficjalną wersję wydarzeń. Zaczyna interesować się sprawą, widząc w niej swoją szansę na szybki awans. Podjęty przez niego trop zaprowadzi go do miejsca, o którego istnieniu nie miał pojęcia, i szybko pożałuje, że tak nie zostało…

Print Friendly, PDF & Email