Najnowsza książka Agnieszki Pietrzyk niebawem w sprzedaży

Najnowsza książka Agnieszki Pietrzyk niebawem w sprzedaży
Fot. Adminstrator

Już 25 marca w Wasze ręce trafi thriller Agnieszki Pietrzyk „Nikt się nie dowie”. Tym razem autorka emocjonującego thrillera Zostań w domu, bierze na tapet pewną rodzinę zamieszkującą niewielką nadbałtycką miejscowość.

Jeśli myślicie, że w takich okolicznościach będzie sielsko i przyjemnie, jesteście w błędzie… Jeśli wydaje się Wam, że idealne rodziny istnieją, mylicie się… Jeśli czujecie, że to będzie emocjonująca lektura, tak, macie rację.

Najnowszy kryminał bestsellerowej autorki thrillera „Zostań w domu” opowiada historię Borysa odnoszącego sukcesy pisarza kryminałów, który znajduje ciało żony pod tarasem ich nadmorskiego domu, w którym tego wieczora przebywali tylko ich syn i córka wraz z koleżanką.

Wokół jej tajemniczej śmierci rozpoczyna się śledztwo. Z początku nie wiadomo czy to zabójstwo, czy może Malwina sama postanowiła skończyć ze swoim życiem? I dlaczego znaleziono przy jej ciele kawałki kieliszka po winie? Na jaw zaczynają wychodzić długo skrywane tajemnice i rodzinne brudy. Romanse, zdrady, i nieuczciwy biznes burzą sielankowy obraz życia, wydawałoby się idealnej, rodziny Rottmanów. Pojawia się też pytanie: Czy ze śmiercią żony Borysa ma coś wspólnego zniknięcie jego najstarszego syna, pasierba Malwiny?

Agnieszka Pietrzyk – Urodzona w Elblągu, z wykształcenia jest historykiem literatury, studia doktoranckie w zakresie literaturoznawstwa ukończyła na Uniwersytecie Gdańskim. Zadebiutowała w 2008 roku powieścią grozy „Obejrzyj się Królu”. Jej druga książka „Pałac tajemnic” ukazała się w 2011 roku, a trzecia Urlop nad morzem w 2014 roku. Wydana w 2016 roku „Śmierć kolekcjonera” otworzyła tzw. elbląską serię z komisarzem Kamilem Soroką oraz prokurator Mileną Łempicką-Krol w rolach głównych. Wątek elbląski kontynuowany jest w dwóch kolejnych powieściach jej autorstwa: „Porwaniu” oraz świetnie przyjętym thrillerze „Zostań w domu”.

Print Friendly, PDF & Email