Muzykoopowiastki Ani Brody w Bulaju

Muzykoopowiastki Ani Brody w Bulaju
Fot. nadesłane

Biblioteka Młodego Czytelnika Bulaj przy ul. Zamkowej zaprasza najmłodszych wraz z opiekunami na wyjątkowe, muzyczne spotkanie z Anią Brodą, stworzone na motywach baśni „Kwiat paproci”, które odbędzie się w sobotę, 15 czerwca, o godz. 12:00.

Ania Broda tworzy swoje opowiastki na bazie muzyki tradycyjnej oraz lokalnych legend i baśni z elementami interakcji widza. Podczas spotkania w Bulaju opowie za pomocą dźwięku i słowa baśń o kwiecie paproci na podstawie książki Marii Niklewiczowej pt. „Bajarka Opowiada”, doskonale znanej kolejnym pokoleniom Rodziców.

To interaktywna propozycja dla najmłodszych i ich opiekunów, wypełniona melodyjnymi piosenkami oraz mądrym, pouczającym przekazem.

Ania Broda – śpiew, opowieść, cymbały, piano, kantele, lira korbowa. Jest autorką tekstów, kompozytorką, aranżerką. Tworzy bardzo różnorodną w formie, nieprzewidywalną w stylu, absolutnie unikalną muzykę marzeń i wrażeń. Świetnie bawi się głębokim brzmieniem swojego głosu, siłą słowa, magią nieoczywistej melodii. Na polskim rynku muzycznym – wyjątkowa i magiczna.

Więcej informacji:

  • Biblioteka Młodego Czytelnika Bulaj, ul. Zamkowa 1
  • tel. (55) 625 60 23
Print Friendly, PDF & Email