„Muszę szybko spełniać swoje marzenia”

Ma 13 lat, lubi biegać, słuchać muzyki i przede wszystkim śpiewać. Nie marnuje czasu i już teraz próbuje spełniać marzenia. Zdiagnozowano u niej mukowiscydozę. Jak sama mówi, choroba nie przeszkadza jej w realizowaniu największej pasji. Ma cudowny głos i chciałaby wydać płytę. Ania Dąbrowska w programie „The Voice Kids” swoim talentem zachwyciła trenerów, publiczność w studiu i wielu widzów przed telewizorami.

– Już na chrzcie, ksiądz mówił, że ona będzie piosenkarką – wspominał w studiu Voice Kids ojciec Ani, Jarosław.

– Moim największym marzeniem jest to, by wydać płytę, póki mogę, póki jest na to czas. Muszę szybko spełniać swoje marzenia, bo nie mam za dużo czasu – mówiła w programie „The Voice Kids” w TVP 2. – Choruję na mukowiscydozę, ale nie przejmuję się tym. Cieszę się życiem i spełniam marzenia, póki mogę. Najważniejsze jest to, że ta choroba kompletnie nie przeszkadza mi w śpiewaniu.

Jak sama podkreśla, śpiewanie jest najlepszą rehabilitacją i najlepszym lekiem.

– Choroba, to część jej. Nie wybiegamy daleko w przyszłość, cieszymy się chwilą, sukcesami Ani, jej radością – podkreślają rodzice. – Bardzo chcemy, żeby Ania była szczęśliwa. Widzimy, że szczęście daje jej śpiewanie, bycie na scenie, to że może się otworzyć, zaśpiewać.

13-latka zaśpiewała piosenkę Christiny Aquilera „Hurt”. Jej wykonanie sprawiło, że w trakcie „Przesłuchań w ciemno” odwróciły się trzy fotele.

– Wyglądasz cudownie na tej scenie – zaznaczył tuż po występie Dawid Kwiatkowski. – Nie wyobrażam sobie nie mieć ciebie w swojej drużynie.

– Jak w tak skromnej wizualnie osóbce mieści się taki głos? To jest po raz kolejny przykład na to, że śpiewamy duchem, śpiewamy emocje. Marzenia to wyobraźnia, wyobraźnia to to, co potrafimy zrobić – mówił Tomasz „Tomson” Lach.

Ostatecznie, nastolatka wybrała drużynę Cleo. Kolejna okazja do tego, by usłyszeć jej wokalne umiejętności już w najbliższą sobotę o 20:05 w TVP 2. Wtedy wyemitowany zostanie kolejny etap programu i będą to tzw. „Bitwy”.

Print Friendly, PDF & Email