MOPS Łódź zatrudni obywateli Ukrainy, którzy posługują się językiem polskim

MOPS Łódź zatrudni obywateli Ukrainy, którzy posługują się językiem polskim
Timur Weber/pexels.com

MOPS w Łodzi poszukuje do pracy obywateli Ukrainy posługujących się językiem polskim w stopniu komunikatywnym, przede wszystkim w mowie.

Zatrudnienie znajdzie w sumie 31 Ukraińców – 21 osób na stanowisku pomocy administracyjnej, 8 osób na stanowisku asystenta rodziny oraz po jednej na stanowisku psychologa i pedagoga. 

Szczegółowe informacje na temat wymagań kwalifikacyjnych na wszystkie wymienione wyżej stanowiska, a także zakres obowiązków na każdym z nich można znaleźć na stronie internetowej MOPS w Łodzi w zakładce „Praca”.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć za pośrednictwem poczty lub w kancelarii MOPS w Łodzi (ul. Kilińskiego 102/102 A, parter) w zamkniętej kopercie oznaczonej imieniem, nazwiskiem i adresem zwrotnym kandydata oraz dopiskiem, jakiego dokładnie stanowiska dotyczy składana aplikacja.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 42 685 43 76 (czynnym w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godz. 8:00–16:00 oraz we wtorki w godz. 9:00–17:00), a także pod adresem mailowym: a.naporska@mops.lodz.pl.

UM Łódź
Print Friendly, PDF & Email