Miód, czyli Targi Pszczelarskie i Tradycyjnej Żywności

Miód, czyli Targi Pszczelarskie i Tradycyjnej Żywności
Fot. Adminstrator

Już w najbliższy weekend w podelbląskich Karczowiskach Górnych po raz siedemnasty odbędą się Targi Pszczelarskie i Tradycyjnej Żywności! Dla wszystkich pszczelarzy, ekoturystów, konsumentów miodu i zdrowej żywności organizatorzy przygotowali moc atrakcji.

Na stoiskach będzie królował miód z tegorocznych zbiorów, jak również wyroby z wosku pszczelego, miodowe piwa, miody pitne, a także kosmetyki na bazie produktów pszczelich. Nie zabraknie stoisk ze swojskimi serami, wędlinami czy chlebem na naturalnym zakwasie oraz tradycyjną chałwą. Będą domowe ciasta, przepyszna orientalna kawa oraz naturalne przyprawy i zioła.

– Tych, którzy lubią rzeczy wyjątkowe zachęcamy do odwiedzania stoisk z rękodziełem, wikliną i biżuterią – informują organizatorzy. – Targi w Karczowiskach to nie tylko zakupy na straganach! To doskonały pomysł na spędzenie weekendu z całą rodziną. Najmłodszych zapraszamy do zabawy w , wesołym miasteczku, nieco starszych uczestników imprezy na koncerty. W sobotę [3 sierpnia – red.] zagra Banda Czworga – dodają.

Grupa wykonuje przede wszystkim utwory autorskie. W ich twórczości można usłyszeć wpływy: tradycyjnej muzyki irlandzkiej, szkockiej i portugalskiej, pieśni kubryku, szanty klasycznej, współczesnej piosenki żeglarskiej, a także muzyki dawnej. Tego dnia zagra, również zespół Białe Piano pod kierunkiem Ryszarda Skotnickiego. To zespół rozsmakowany w dawnych melodiach Polski Przedwojennej. W niedzielę (4 sierpnia) organizatorzy zapraszają na koncert zespołu Labirynt. Razem z grupą będzie można pośpiewać i potańczyć przy największych polskich przebojach.

Informacja nadesłana
Print Friendly, PDF & Email