Minister Maląg z życzeniami w Dniu Ojca

Minister Maląg z życzeniami w Dniu Ojca
Fot. Pixabay

Minister Rodziny Pracy i Polityki Społecznej Marlena Maląg złożyła w Dniu Ojca życzenia wszystkim, którzy pełnią rolę ojca. – Ojcostwo może być piękną przygodą, odkrywaniem świata na nowo, szansą na przeżycie czegoś niepowtarzalnego i wyjątkowego – podkreśla minister.

– Drodzy Tatusiowie, dziś jest Wasze święto, ale chciałabym, żeby świętem był także każdy dzień, który spędzacie ze swoimi dziećmi. Nie mam wątpliwości, że tata jest dziś dla każdego dziecka osobą równie ważną, co mama. Nikt inny nie opowiada świata oraz nie przegania koszmarów lepiej niż tata. To on otacza dającymi bezpieczeństwo ramionami i wymyśla szalone zabawy – napisała Marlena Maląg. – Stereotyp nieobecnego taty odchodzi dziś w zapomnienie, ustępując miejsca nowemu pokoleniu zaangażowanych ojców. Zdajecie sobie świetnie sprawę z tego, że ojcostwo może być piękną przygodą, odkrywaniem świata na nowo, szansą na przeżycie czegoś niepowtarzalnego i wyjątkowego – dodała.

– Dlatego serdecznie życzę Wam zdrowia i sił, abyście byli mistrzami dla swoich dzieci. Pokazujcie młodemu pokoleniu, jak można dobrze przejść przez życie i budować szczęście rodzinne – czytamy w życzeniach zamieszczonych na stronie internetowej MRiPS.

– Posiadacie przecież nadprzyrodzone moce – potraficie wszystko naprawić i prosto wyjaśnić najbardziej skomplikowane problemy. Życzę Wam jak najbliższych relacji z dziećmi, zaufania i wiary w to, że zawsze mogą na Was liczyć – podkreśliła. – Niech przynoszą Wam radość i satysfakcję, cieszcie się z ich osiągnięć, dopingujcie do zdobywania nowych celów, wspierajcie w trudnych chwilach. Ich uśmiech niech Wam zawsze towarzyszy i będzie najpiękniejszym prezentem.

Źródło: MRiPS
Print Friendly, PDF & Email