Migawka. Warsztaty fotograficzne dla seniorów

Migawka. Warsztaty fotograficzne dla seniorów
Fot. nadesłane

Interesujesz się fotografią? Chcesz nauczyć się robić piękne zdjęcia? Klub Aktywnego Seniora działający w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza na warsztaty fotograficzne. 29 listopada odbędą się kolejne zajęcia.

Centrum Spotkań Europejskich Światowid zaprasza wszystkich seniorów, którzy interesują się fotografią, na warsztaty Klubu Aktywnego Seniora „Światowid”. W ramach spotkania będzie okazja dowiedzieć się, jak te najpiękniejsze, ale ulotne chwile, schwytać na jednym obrazku. Pokażemy, jak w prosty sposób zrobić dobre zdjęcie i cieszyć się wspomnieniami zatrzymanymi w kadrze.

Jak fotografować w plenerze, we wnętrzu, czy podczas różnych ważnych uroczystości? Jak kadrować, jak zrobić dobry portret, jak korzystać ze światła? Poznamy funkcje aparatu i wybierzemy się na wycieczki fotograficzne, by przećwiczyć nabyte umiejętności w praktyce.

– Na koniec przyjrzymy się wykonanym fotografiom i dokonamy wspólnie ostatniego szlifu – czyli obróbki zdjęć – zachęcają organizatorzy.

„Migawka. Warsztaty fotograficzne” to zajęcia odpłatne. Ich koszt wynosi 50 złotych za miesiąc.

Zapisy i więcej informacji: nr tel. 55 611 20 85.

Print Friendly, PDF & Email