Marcin Ryszka ponownie za mikrofonem!

Marcin Ryszka ponownie za mikrofonem!
Fot. Pixabay

Dzisiejsze starcie reprezentacji Polski w piłce nożnej z Węgrami w Telewizji Polskiej dostępne będzie z dwoma wersjami komentarza – w jednej z nich ponownie usłyszymy Marcina Ryszkę.

On po prostu nie widzi przeszkód. Marcin Ryszka jest dziennikarzem weszlo.com, do tego aktywnie angażuje się w promocję blind footballu – podczas ostatnich mistrzostw Europy drugiej dywizji reprezentował nasz kraj w turnieju rozgrywanym w Rumuni. Ostatnio wraz z Jakubem Białkiem wydał książkę.

Za mikrofonem Marcin Ryszka zasiadał już podczas ostatnich igrzysk paraolimpijskich kiedy to m.in. wraz z Przemysławem Babiarzem komentował pływanie. Pierwszy mecz piłki nożnej skomentował we wrześniu, gdy Biało-Czerwoni w eliminacjach do MŚ w Katarze na Stadionie Narodowym rywalizowali z Anglią.

W najbliższy poniedziałek (15.11) duet Maciej Iwański & Marcin Ryszka ponownie skomentuje mecz reprezentacji. Tym razem obaj panowie będą relacjonować ostatni mecz eliminacji, w którym podopieczni Paulo Sousy zmierzą się z Węgrami.

Mecz z tą wersją komentarza dostępny będzie na stronie internetowej sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Pierwszy gwizdek o 20:45.

Print Friendly, PDF & Email