Marcin Oleksy na Gali Ekstraklasy. Wręczył nagrodę za gola sezonu

Marcin Oleksy na Gali Ekstraklasy. Wręczył nagrodę za gola sezonu
Fot. screen z transmisji / YouTube / Ekstraklasa

W poniedziałek odbyła się Gala PKO BP Ekstraklasy podczas której wręczono nagrody indywidualne zakończonego w sobotę sezonu. Pojawił się na niej także Marcin Oleksy, by tym razem nie odebrać, a wręczyć jedną z nagród. 

Zawodnik Warty Poznań w lutym podczas gali FIFA The Best odebrał nagrodę za gola roku. W poniedziałek ampfutbolista wziął udział w gali Ekstraklasy, by wręczyć statuetkę za najpiękniejszego gola w sezonie 2022/2023. 

Zanim uhonorował zdobywcę gola sezonu, prowadzący galę Bartosz Gleń i Jacek Kurowski, podpytali o emocje towarzyszące zdobyciu tak prestiżowej nagrody jak ta imienia Ferenca Puskasa. 

– Do tej pory ciężko mi opowiedzieć o tym wszystkim, bo gdzieś cały czas jestem w podróży i wszyscy tym żyją chyba tylko oprócz mnie. Nawet nie udało mi się jeszcze oglądnąć gali i chciałbym jeszcze na spokojnie to obejrzeć. Emocje, to wszystko naprawdę jeszcze do tej pory nie do uwierzenia, ale się cieszę, że to akurat Polak, że jestem to ja, futbolista – mówił podczas gali PKO BP Ekstraklasy Marcin Oleksy. – Pchamy tę dyscyplinę do przodu. Zapraszam was wszystkich do śledzenia naszych poczynań na boisku – dodał. 

Zdobywcą najpiękniejszego gola sezonu w PKO BP Ekstraklasie został Fabian Piasecki, który w meczu z Radomiakiem Radom zdobył gola tzw. nożycami.

Print Friendly, PDF & Email