Mammografia podczas Marszu Zdrowia

Mammografia podczas Marszu Zdrowia
Fot. Adminstrator

Czy urodziłaś się w latach 1950-1969? Zbadaj się i zyskaj spokój! Zachęć do badania bliskie osoby w podobnym wieku. LUX MED oraz Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek zaprasza Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ.

Badania odbędą się podczas Marszu Zdrowia, nad którym honorowy patronat objęli Prezydent Elbląga Witold Wróblewski i Starosta Elbląski Maciej Romanowski.

W badaniu mogą wziąć udział Panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie są leczone z powodu raka piersi a także:
• nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy
• lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy

Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie oczekiwała na Panie 19 października 2019 w godzinach od 9:00 do 17:00 na Starym Rynku, przy ulicy Wigilijnej.

Organizatorzy proszą o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty.

Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego. Należy zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii.

Print Friendly, PDF & Email