Magia orientu – taniec brzucha, spotkania z tańcem

Magia orientu – taniec brzucha, spotkania z tańcem
Fot. nadesłane

Jeśli chcecie przeżyć wielką taneczną przygodę i nauczyć się szaleć na parkiecie w stylu Shakiry to nasze warsztaty są właśnie dla Was. Już na początku maja CSE Światowid zabierze Was w podróż do wspaniałej, kobiecej i uwodzącej krainy tańca orientalnego.

Warsztaty organizowane przez CSE „Światowid” w Elblągu to coś więcej niż zajęcie taneczne – to inicjatywa mająca na celu pokazać paniom ich piękno, kobiecość, wydobyć z nich pewność siebie oraz zdrowie i witalność. Taniec brzucha to przyjemność i pasja, a także doskonała okazja do tego, by wypełnić się pozytywną energią i pokazać sobie, że życie może mieć orientalny smak!

Taniec brzucha naładuje pozytywną energią, nauczy koordynacji i świadomości ciała, sprawi, że pokochacie swoją kobiecość i nie będziecie wahać się jej użyć w tańcu. Oprócz tego można spalić trochę zbędnych kalorii i zakochać się w tej formie ruchu.

– Zabierzmy Was w orientalny świat pięknych rytmów, który może zmienić Wasze myślenie o tańcu i o tej formie tanecznej. Nasze warsztaty są dla każdego. Zarówno dla debiutantek, które jeszcze nie miały stycznością z tańcem; dla dziewcząt i pań, które mają za sobą przygodę z belly dance i chcą podszkolić się przypomnieć podstawy oraz dla pań, które chcą zadbać o lepszą formę i kondycję oraz miło i zdrowo spędzić czas. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy lubią muzykę, taniec i mają ochotę na chwilę zabawy – zachęcają organizatorzy.

Spotkania z tańcem: Magia orientu, taniec brzucha

-> Termin: 7 maja w godz. 17:00 – 20:00

-> Miejsce: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, sala widowiskowo-sportowa

-> Instruktor: Agnieszka Urbaniak, jest bardzo ambitna i z entuzjazmem podchodzi do nowych wyzwań. Podczas zajęć komunikatywna i otwarta na drugiego człowieka. Dyplomowana instruktorka tańca sportowego ze specjalizacją Taniec Orientalny, który kocha w całości. W jej uszach najprzyjemniej brzmią table i akordeon, do których z pasją tańczy Baladi i Drum Solo. Jest bardzo utytułowaną tancerką, wielokrotnie zdobywała pierwsze miejsca na festiwalach tanecznych

-> Zapisy i więcej informacji pod numerem: 609 977 220

-> Koszt: 35 zł

Print Friendly, PDF & Email