Lublin: Chodź na łyżwy!

Lublin: Chodź na łyżwy!
Mat. prasowe

Po raz kolejny wydarzenie związane z akcją „Chodź na Łyżwy” odbędzie się w Lublinie. Dzień otwarty i piknik rodzinny rozpocznie się 4 grudnia o godzinie 8:00 na lodowisku Icemania przy Alejach Zygmuntowskich 4. Wstęp jest bezpłatny. 

Program realizowany jest dzięki wsparciu PGE Polska Grupa Energetyczna oraz współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Podczas wydarzenia zajęcia poprowadzą trenerzy z Uczniowskiego Klubu Łyżwiarstwa Figurowego Salchow Lublin oraz Miejskiego Klubu Libella Lublin. Między treningami odbędą się pokazy łyżwiarstwa figurowego. Impreza rozpocznie się o godzinie 8:00 i potrwa do 10:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, rejestracja prowadzona jest przez internet. Na miejscu będzie możliwość odpłatnego wypożyczenia łyżew.

Harmonogram:

  • 08:00 – 08:45 – zajęcia na lodzie
  • 08:45 – 09:00 – pokazy
  • 9:15 – 10:00 – zajęcia na sali

Program Chodź na łyżwy ma na celu popularyzowanie łyżwiarstwa figurowego w całym kraju. Realizowany jest za pomocą bezpłatnych zajęć dla uczniów szkół podstawowych i przedszkoli oraz pikników rodzinnych, na które PZŁF zaprasza całe rodziny. Uczestnicy, pod czujnym okiem instruktorów, mogą wziąć udział w zajęciach, a także grach i animacjach łyżwiarskich. Korzyści dla zdrowia i rozwoju emocjonalnego są bardzo szybko zauważalne, dlatego nie zwlekaj i po prostu – chodź na łyżwy!

UM Lublin
Print Friendly, PDF & Email