Łódź: Zajęcia z samoobrony dla kobiet. Zobacz, jak wyglądają i przyjdź na kolejne!

Łódź: Zajęcia z samoobrony dla kobiet. Zobacz, jak wyglądają i przyjdź na kolejne!
Fot. MOSiR

Blisko 60 kobiet uczestniczyło w kolejnej edycji warsztatów realizowanych w ramach programu „Bądź bezpieczna z MOSiR Łódź”.

Zajęcia składały się z dwóch części:

Zajęcia teoretyczne

Podczas pierwszej części uczestniczki miały okazję spotkać się z przedstawicielem Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji. Funkcjonariusz Policji przedstawił prawne aspekty dotyczące samoobrony, poinformował również, jak walczyć ze wszystkimi rodzajami przemocy, gdzie można się zgłosić, gdy doświadczyło się przemocy lub gdy jest się jej świadkiem.

Fot. MOSiR
Zajęcia praktyczne

Po wykładzie Panie uczestniczyły w bezpłatnych warsztatach z technik samoobrony. W czasie treningu instruktor zaprezentował techniki, które pomagają zwiększyć swoje szanse w przypadku napaści. Panie miały okazję poznać zasady zachowania, które mogą pomóc w uniknięciu ataku.

Fot. MOSiR
„Bądź bezpieczna z MOSiR Łódź”

Projekt „Bądź bezpieczna z MOSiR Łódź” trwa od kilku lat, obejmuje cykliczne zajęcia z samoobrony dla kobiet, które bezpłatnie prowadzi instruktor MOSiR, specjalizujący się w sztukach walki i samoobronie. Dodatkowo, w ramach współpracy z Komendą Miejską Policji w Łodzi, kobiety mają możliwość raz na kwartał spotkać się z funkcjonariuszami, którzy wyjaśniają prawne aspekty związane z przemocą wobec kobiet. 

MOSiR Łódź zaprasza wszystkie Panie zainteresowane udziałem w projekcie do kontaktu pod numerem telefonu 536 777 610.

Fot. MOSiR
UM Łódź
Print Friendly, PDF & Email