Łódź: Mobilna Wigilia dla samotnych

Łódź: Mobilna Wigilia dla samotnych
Fot. Pixabay

Tegoroczna Wigilia Dla Samotnych organizowana przez Fundację Wolne Miejsce odbędzie się w zmienionej formie. Akcja dostarczania potraw odbędzie się 24 grudnia 2020 w godzinach 7:00-15:00.

Z powodu pandemii COVID-19, organizatorzy nie mają możliwości ugoszczenia Gości przy zastawionych stołach. Podjęli decyzję o organizacji mobilnej Wigilii, aby nikt nie był samotny w tym dniu. Wolontariusze Fundacji odwiedzą każdą zgłoszoną osobę, dostarczając wigilijną kolację, bezpośrednio do domu.

Akcja dostarczania potraw odbędzie się 24 grudnia w godzinach 7:00-15:00. Organizatorzy mają nadzieję, że pomimo obowiązujących obostrzeń, uda się poczuć prawdziwe Święta Bożego Narodzenia, wypełniając samotność dobrym słowem i życzeniami.

Fundacja zaprasza do kontaktu każdą osobę, która z powodu sytuacji życiowej, materialnej, rodzinnej, nie może pozwolić sobie na spędzenie Wigilii w gronie najbliższych. Aby wziąć udział w Wigilii i otrzymać paczkę z potrawami, należy skontaktować się infolinią fundacji Wolne Miejsce, która jest czynna od 5 do 20 grudnia.

Infolinia: 42 298 09 98

UM Łódź
Print Friendly, PDF & Email