Łódź: 100 plecaków dla dzieci z rodzin zastępczych i rodzin potrzebujących wsparcia

Łódź: 100 plecaków dla dzieci z rodzin zastępczych i rodzin potrzebujących wsparcia
Fot. MOPS Łódź

Już po raz trzeci łódzka firma Many Mornings podarowała 100 nowych plecaków z pełnym wyposażeniem dzieciom z klas I-III wychowującym się w rodzinach zastępczych oraz w rodzinach, które potrzebują wsparcia. Kampania „Rodzina Jest dla Dzieci” znów mogła połączyć darczyńców z właściwymi osobami.

– Mieliśmy też przyjemność uczestniczyć w przekazaniu plecaków. I wiemy, że sprawiły one dzieciom mnóstwo radości. Nie dość, że piękne i wygodne, to jeszcze kryły w sobie wiele szkolnych skarbów oraz parę kolorowych skarpet. Wypakowywanie ich z plecaka to prawdziwa przygoda. Zwłaszcza gdy towarzyszy nam skarpetkowa małpa do przytulania uszyta przez Many Mornings, specjalny dodatek do podarunkowego zestawu – informuje na swoje stronie internetowej łódzki MOPS.

– Bardzo dziękujemy zespołowi Many Mornings za wrażliwość i umiejętność patrzenia sercem. Dodamy jeszcze tylko, że jest nam miło współpracować z firmą, która jest prawdopodobnie pierwszym w Europie producentem skarpetek nie do pary i która już wiele razy pokazała, że warto pomagać drugiemu człowieku. Od kilku lat przeznacza ona 5 proc. swoich dochodów na cele charytatywne – wskazuje MOPS.

Jeśli jeszcze nie znacie morningowych skarpet, to okazja do ich zobaczenia i kupienia na stoisku w Manufakturze lub na stronie manymornings.com/produkty/dlugie-kolorowe-skarpetki .

Źródło: UM Łódź
Fot. MOPS Łódź
Print Friendly, PDF & Email