Lodołamacze 2021: 3 nagrodzonych pochodzi z Warmii i Mazur

Lodołamacze 2021: 3 nagrodzonych pochodzi z Warmii i Mazur
Fot. PFRON

7 października br. na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Gala Finałowa Konkursu Lodołamacze 2021. Podczas uroczystości nagrodzono 3 podmioty z Warmii i Mazur.

Laureaci konkursu to pracodawcy przełamujący stereotypy i uprzedzenia wobec osób z niepełnosprawnościami. Konkurs patronatem honorowym objęła małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda. W kapitule konkursu znaleźli się między innymi Prezes Zarządu PFRON Krzysztof Michałkiewicz oraz przedstawiciele Rady Ministrów, Sejmu, najważniejszych krajowych instytucji, uczelni oraz dziennikarze.

Nagrodzono 22 podmioty z całej Polski. Uhonorowano też trzech pracodawców z regionu Warmii i Mazur. Pierwsze miejsce i statuetkę Lodołamacza w kategorii Rehabilitacja Społeczno-Zawodowa otrzymał Zakład Aktywności Zawodowej PSONI koło w Ostródzie. Warmińskiej sp. z o.o. z Lidzbarka Warmińskiego przyznano trzecie miejsce w kategorii Zakład Pracy Chronionej. Wyróżniono też Michelin w kategorii Zdrowa Firma.

Uroczystość wręczania statuetek Lodołamacz 2021 odbywała się w sali balowej Zamku Królewskiego. Galę w złoto-kryształowej oprawie uświetniały występy artystyczne zespołu Śląsk, Stanisławy Celińskiej oraz Urszuli Dudziak.

Print Friendly, PDF & Email