Letnie kino pod chmurką – na początek „Narodziny gwiazdy”

Letnie kino pod chmurką – na początek „Narodziny gwiazdy”
Fot. YouTube

Już w najbliższą sobotę rusza kolejna edycja Letniego kina pod chmurką. Podobnie jak w ubiegłym roku co tydzień organizatorzy zapraszają na dziedziniec elbląskiego muzeum. W tym roku pokazy filmowe odbywać się będą w reżimie sanitarnym.

„Narodziny gwiazdy” – to film w reżyserii Bradley’a Coopera, któremu partneruje Lady Gaga (właściwie Stefani Germanotta). Odtwórcy głównych ról wykonali również piosenkę „Shallow”, której autorami są Andrew Wyatt, Anthony Rossomando, Mark Ronson i Stefani Germanotta. Utwór ten został nagrodzony w kategorii „Najlepsza piosenka” podczas 91. Ceremonii wręczenia Oscarów.

Początek seansu godz. 22:00, jednak z uwagi na obostrzenia związane z Covid 19, organizatorzy proszą o przybycie z minimum 20-minutowym wyprzedzeniem.

O tym jakie filmy zostaną pokazane w kolejnych tygodniach zdecyduje głosowanie, które wkrótce rozpocznie się na profilu Facebookowym Miasta Elbląg.

Ważne informacje

Jak przekazali organizatorzy liczba uczestników jest ograniczona do 150 osób. Wchodzący na teren muzeum muszą obowiązkowo mieć ubrane maseczki lub przyłbice, inaczej nie zostaną wpuszczone na seans. Widzowie są zobowiązani do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą do momentu zajęcia wyznaczonego miejsca.

Wszystkim osobom przed wejściem na teren muzeum będzie mierzona temperatura, osoby z temperaturą powyżej 37 stopni Celsjusza, nie będą mogły uczestniczyć w pokazie.

Bezpłatne wejściówki na film można zdobyć TUTAJ (jedna osoba może pobrać max 2 wejściówki).

REGULAMIN IMPREZY

Oprac. MM
Fot. kadr z filmu
Print Friendly, PDF & Email