Letnie kino po raz trzeci

Letnie kino po raz trzeci
Fot. nadesłane

Trzeci film w ramach Letniego kina pod chmurką to przebój włoskich kin, kameralny komediodramat, który podbił serca widzów na całym świecie. Jedną z głównych ról w filmie cenionego włoskiego reżysera Paola Genovese zagrała uwielbiana w Italii gwiazda, Kasia Smutniak.

Grupa starych przyjaciół regularnie spotyka się na kolacji w domu jednego z nich. Gdy odwiedzają Rocco i Evę, gospodyni proponuje z pozoru niewinną zabawę. Wszyscy biesiadnicy mają położyć na stole telefony komórkowe i dzielić się każdą wiadomością, zdjęciem i treścią rozmowy. Szampańska zabawa wkrótce zmienia się w dramat. Każdy ma swoje sekrety. Jak potoczy się wieczór? Czy przyjaźń przetrwa?

Zapraszamy w najbliższą sobotę (11. lipca), początek seansu po zachodzie słońca (około godz. 21:30), miejsce – dziedziniec elbląskiego muzeum. Prosimy o przybycie minimum 20 minut przed seansem.

Z uwagi na ograniczenia związane z Covid-19, liczba miejsc na seansie jest ograniczona do 150. Obowiązują bezpłatne wejściówki/bilety na film, do zgarnięcia tutaj https://iframe261.biletyna.pl/.

Wchodzący na teren muzeum obowiązkowo muszą mieć założone maseczki lub przyłbice!!! Każdej z osób będzie mierzona temperatura, dlatego prosimy o wcześniejsze przybycie. Ci, u których pomiar wykaże ponad 37 stopni, nie będą mogli wejść na teren muzeum.

Print Friendly, PDF & Email