Letnia Mała Akademia Filmowa

Letnia Mała Akademia Filmowa
Mat nadesłane

Kino Światowid zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Letniej Małej Akademii Filmowej. Tym razem warsztaty kreatywne oraz projekcja filmu „Lena i Śnieżek”. Najbliższe warsztaty 10 sierpnia o 11:00.

Letnia Mała Akademia Filmowa, to nie tylko projekcja filmowa, ale przede wszystkim wspaniała zabawa. Podczas środowych warsztatów mali artyści wykonają magnesy i przypinki na 60. lecie kina, które posłużą za wspaniałą pamiątkę oraz mogą urozmaicić torbę, lodówkę czy koszulkę. Po seansie dzieci przeniosą się do sali kinowej, by wspólnie obejrzeć film „Lena i Śnieżek”.

Obowiązują zapisy – kontakt na plakacie poniżej.

Para niezdarnych złodziejaszków kradnie białe lwiątko i próbuje dostarczyć je do bogatego kolekcjonera zwierząt. Nic nie idzie jednak zgodnie z planem i maluch ucieka. Przypadkiem znajduje go Lena – nieśmiała nastolatka, która dopiero co przeprowadziła się do nowego miasta. Zwierzak, któremu nadaje imię Śnieżek, szybko staje się jej najlepszym przyjacielem. Lena boi się jednak, że lwiątko może jej zostać odebrane i dlatego postanawia ukrywać je przed tatą i resztą świata. Kiedy jednak zdradza swój sekret niewłaściwej osobie, zaczynają się kłopoty, a na trop Śnieżka ponownie wpadają złodzieje i ich zleceniodawca. Czy Lena zdoła ochronić białego lwa przed grożącym mu niebezpieczeństwem?

Plakat
Mat. nadesłane
Print Friendly, PDF & Email