Letnia Mała Akademia Filmowa

Letnia Mała Akademia Filmowa
Mat. nadesłane

Kino Światowid zaprasza na pierwsze sierpniowe spotkanie Letniej Małej Akademii Filmowej. W programie warsztaty plastyczne oraz projekcja filmu DC Liga Super-Pets. Początek spotkania 3 sierpnia o 11:00.

Mija połowa spotkań Letniej Małej Akademii Filmowej. Do tej pory mali artyści poznali historię kina, wykonali torby na urodziny kina oraz stworzyli historię na podstawie archiwalnych zdjęć.

Przed Wami kolejne interesujące i przede wszystkim kreatywne zajęcia. Na najbliższym środowym spotkaniu dzieci stworzą gadżet w postaci koszulki na 60.lecie kina, która nie tylko będzie stanowiła wspaniałą pamiątką, ale może posłużyć jako element codziennej stylizacji.

Po kreatywnych warsztatach dzieci pomogą bohaterom w rozwiązaniu niejednej zagadki, a to wszystko za sprawą filmu DC Liga Super-Pets

Superpies Krypto i Superman są nierozłącznymi przyjaciółmi o tych samych supermocach. Ramię w ramię zwalczają przestępczość w Metropolis. Superman, razem z resztą Ligi Sprawiedliwości, zostaje jednak uprowadzony. Krypto musi przekonać naprędce zebraną grupę zwierzaków ze schroniska – Asa Bat-psa, świnkę zwisłobrzuchą PB, żółwia Mertona i wiewiórkę Chipa – do zapanowania nad własnymi, dopiero co odkrytymi mocami i pomocy w uratowaniu superbohaterów.

Print Friendly, PDF & Email