Kujawsko-pomorskie: Pracodawco, weź udział w szkoleniu

Kujawsko-pomorskie: Pracodawco, weź udział w szkoleniu
Fot. Pixabay

Oddział Kujawsko-Pomorski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Bydgoszczy i Toruniu zapraszają pracodawców, biura rachunkowe oraz osoby z niepełnosprawnościami prowadzące własną działalność gospodarczą do udziału w bezpłatnym szkoleniu online.

Szkolenie odbędzie się 10 marca 2021 r. w godz. 10:00-11:30 za pośrednictwem platformy MS Teams.

Temat szkolenia to „Uprawnienia i obowiązki pracodawców wobec niepełnosprawnych, aktywnych zawodowo, na gruncie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, przepisów o ubezpieczeniach społecznych oraz emeryturach i rentach z FUS”.

Podjęty temat sprawia wiele kłopotu i często bywa źle rozumiany czy interpretowany przez pracodawców, dlatego pracownicy obu instytucji postarają się wytłumaczyć przybyłym przedstawicielom pracodawców, jakie korzyści mogą osiągnąć zatrudniając osoby niepełnosprawne.

Zainteresowani wzięciem udziału w szkoleniu proszeni są o wysyłanie zgłoszeń do 8 marca 2021 r. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: mkucinska@pfron.org.pl (w zgłoszeniu należy podać swój numer kontaktowy oraz ilość osób deklarujących udział). Po nadesłaniu zgłoszenia uczestnicy otrzymają link do szkolenia.

Print Friendly, PDF & Email